Krakdent 2022

W dniach od 7-9 kwietnia br. w Krakowie odbyły się targi dentystyczne, pierwsze po dwuletniej przerwie wywołanej pandemią. Organizatorzy poinformowali wystawców o ponad 5000 sprzedanych biletów on-line. Wystawie towarzyszyły wykłady i warsztaty organizowane przez firmy. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem ze względu na ekspozycję krzeseł BAMBACH, pierwszy raz pokazaliśmy poszerzoną ofertę krzeseł a towarzyszący nam gość z Hager&Werken – Samy Mamlouk, informował lekarzy o wszystkich parametrach i zaletach krzeseł. Klienci z chęcią testowali BAMBACH i rezerwowali wybrane modele do dalszego testu w gabinecie stomatologicznym.

Zainteresowaniem cieszył się nasz preparat do leczenia schorzeń przyzębia OXY SAFE, płukanka i żel z 10-krotnym stężeniem tlenu, lekarze którzy aplikują pacjentom w ostrym stanie zapalnym przyzębia, donoszą o niezwykłych efektach leczenia.

Odwiedzający nas klienci mogli także wypożyczyć od nas urządzenie do diagnostyki bruksizmu BRUXOFF, zakupując jednorazowe elektrody powierzchniowe na mięśnie żwaczy i mięsień sercowy, mozna przeprowadzić badanie diagnostyczne o niezwychłej czułości ok.99%. Badanie wykaże czy pacjent podczas snu zgrzyta zębami.