Zaproszenie na konsultacje dot. badań pacjentów urządzeniem BRUXOFF

Projekt Fundusze norweskie
Tytuł projektu: Dywersyfikacja działalności przedsiębiorstwa Hager Polonia Sp. z o.o. w postaci opracowania i uruchomienia innowacyjnych usług diagnozowania i leczenia dolegliwości bruksizmu. Projekt korzysta z dofinansowania o wartości 156 000 PLN otrzymanego od Norwegii.
Celem projektu w ramach Schematu małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet programu ,,Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje” programu
jest diagnostyka pacjentów przy użyciu urządzenia Bruxoff, pozwalająca ocenić występowanie i nasilenie bruksizmu.

Zapraszamy wszystkich lekarzy zainteresowanych diagnostyką bruksizmu i użytkujących urządzenie BRUXOFF na spotkanie, podczas którego zostaną omówione wyniki badań  pacjentów  zarejestrowanych  Bruxoffem i podane rekomendacje w zakresie dalszej diagnostyki i leczenia. Spotkanie poprowadzi prof.Mieszko Więckiewicz.

Lekarze, którzy nieposiadaną urządzenia, mogą je wypozyczyć i zarejestrować pacjentów.

Spotkanie odbędzie się 28.04  w godz. 16.00-19.00 w siedzibie Hager Polonia ul.Gałczyńskiego 23, we Wrocławiu.

 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, poprosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału mejlowo: biuro@hager.com.pl lub telefonicznie 71/368 71 66.

Zapraszamy

Lekarze, którzy nieposiadaną urządzenia, mogą je wypożyczyć i zarejestrować pacjentów.

Spotkanie odbędzie się  28.04  w godz. 16.00-19.00 w siedzibie Hager Polonia ul.Gałczyńskiego 23, we Wrocławiu.

 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, poprosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału mejlowo: biuro@hager.com.pl lub telefonicznie 71/368 71 66.

Zapraszamy