Wypożycz urządzenie do diagnostyki bruksizmu w gabinecie dentystycznym, zadzwoń i dowiedz się więcej: 71/ 368 71 66

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image.png

Projekt Fundusze norweskie
Tytuł projektu: Dywersyfikacja działalności przedsiębiorstwa Hager Polonia Sp. z o.o. w postaci opracowania i uruchomienia innowacyjnych usług diagnozowania i leczenia dolegliwości bruksizmu. Projekt korzysta z dofinansowania o wartości 156 000 PLN otrzymanego od Norwegii.
Celem projektu w ramach Schematu małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet programu ,,Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje” programu
jest diagnostyka pacjentów przy użyciu urządzenia Bruxoff, pozwalająca ocenić występowanie i nasilenie bruksizmu.

Oferta adresowana jest do lekarzy dentystów, wypożyczamy urządzenie odpłatnie, cena wypożyczenia za okres 2-3 tygodni wynosi 300 PLN, koszt zestawu elektrod dla jednego pacjenta 95 PLN.

Urządzenie przekazane pacjentowi do domu, rejestruje czynność mięśni żwaczy i serca w godzinach snu. Potem pacjent wraca do gabinetu, aby odczytać wynik badania.

Lekarz otrzymuje bezpłatnie dostęp do programu BruxMeter i odczytuje a następnie drukuje zapis badania.

Z opisu można odczytać ilość skurczy tonicznych, fazowych i mieszanych. Nie wszystkie z nich urządzenie zinterpretuje jako skurcz powiązany z bruksizmem. Bruxoff ma bardzo wysoką czułość, rejestruje każdą aktywność, jednak jego swoistość (rozpoznanie i szeregowanie skurczy) jest na poziomie 70%.

Przy wypożyczeniu lekarz dentysta otrzymuje instrukcję użytkowania oraz podstawowe informacje niezbędne do odczytu wyniku pacjenta.